„Mano namai“– šiųmetinė Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema

„Žodis „namai“ kiekvienam žmogui asocijuojasi su skirtingais dalykais. Vienam – tai bus patogi lova, kitam – televizorius ar kompiuteris, o trečiam – galbūt tiesiog jaukumo atmosfera“ (I. Daščioraitė, IIb kl.). „Mano namai“- tokia šiemetinė Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema. Kaip ir kasmet mūsų gimnazijos 8 ir I- IV klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Olimpiados I-ajame (mokyklos) ture. Tapybos, grafikos, erdvinės plastikos kūrybiniams darbams vadovavo dailės mokytojos J. Gudžiuvienė, R. Keturkienė, R. Klingaitė ir V. Sakalauskienė. Iš viso  pateikti 24 kūriniai, kuriais moksleiviai savitai išreiškė savo požiūrį, išgyvenimus ir fantazijas. Į II- ąjį olimpiados (miesto) turą atrinkti šeši darbai, kurių autoriai – Faustė Ginataitė (Ia kl.), Ernestas Baltrušis (Ib kl.), Ieva Daščioraitė (IIb kl.) , Ieva Dragašiūtė (IIb kl.), Elona Čečytė (IIb kl.) ir Ieva Širvytė (IVb kl.). Gimnazijos mokinių taryba organizavo populiariausio olimpiados kūrinio rinkimą, kuriame daugiausia balsų surinko antrokės Ievos Daščioraitės mišria technika sukurtas kūrinys „Namų kėdė“. II – asis turas vasario 23d. vyks Kauno miesto kolegijos J. Vienožinskio menų fakultete. Ten mūsų gimnaziją atstovaujantys  moksleiviai turės sukurti olimpiados vertinimo komisijos skirtą kūrybinę užduotį. Linkime mokyklos turo nugalėtojams sėkmės II- ajame Olimpiados ture!

Parengė mokytoja Rasa Klingaitė