Mano didelis mažas pasaulis

„Mano didelis mažas pasaulis“ – tokiu pavadinimu spalio 26 dieną prasidėjo 5-8 klasių deklamavimo konkursas anglų kalba, kurį vedė Ivc klasės mokinėsVilma Blaževičiūtė ir Inga Valiaugaitė. Jaunieji skaitovai jautriai deklamavo eiles apie savo svarbų, didelį ir vienintelį pasaulį, kuriame jie gyvena, nors kitiems jis gali atrodyti nereikšmingas. Buvo gera klausyti 8c klasės mok. Dianos Koncevičiūtės ir 7c klasės mok. Eimanto Mizerevičiaus. Šie mokiniai atstovaus gimnaziją  miesto konkurse. Džiaugsmu nesitvėrė mokyt. R. Bujanauskienės  6a klasės mok. Mykolas  Brazaitis, užėmęs II vietą. Įtaigiai savo eilėraštį deklamavo ir Aistė Masytė, 8c (II vieta). Su malonumu klausėmės III vietos laimėtojų: Miglės Praškevičiūtės (8c), Mykolo Zakutausko (8c) ir Gabijos Peleckytės (7c) meninio skaitymo. Baigdama konkursą žiuri pirmininkė mokyt. J. Kasparienė padėkojo mokiniams ir jų mokytojams už poezijos šventę.

Anglų kalbos mokytoja Juzefa Sobolienė