Maisto banko akcija

Spalio 21–22 dienomis Kauno Juozo Grušo meno gimnazistai dalyvavo rudens „Maisto banko“ akcijoje. Savanoriai pirkėjams dalino skrajutes, prašydami skurdžiai gyvenančioms šeimoms ilgai negendančio maisto: kruopų, makaronų, aliejaus, miltų, konservų ir kasdienio vartojimo produktų. Į kovą su skurdu stojo virš aštuonių tūkstančių savanorių visoje Lietuvoje – tai socialinių organizacijų aktyvistai, jaunimas, socialiai atsakingų verslo bendrovių kolektyvai, bendruomenininkai. „Maisto banko“ akcijoje savanoriavo Ic, Id, IIb klasių gimnazistai: L. Strunkevičiūtė, M. Subačiūtė, K. Širvelytė, I. Penčilaitė, E. Striškaitė, V. Kablyė, S. Blekaitytė, O. Žižiniauskaitė, T. Bagočius, G. Puknaitis. Mūsų gimnazijos mokinai „Maisto banko“ akcijoje dalyvauja du kartus per metus. Savanorystė – tai pilietiškumo, atsakingumo, supratingumo, jautrumo mokykla.

Soc. pedagogės J. Trapulionienė, K. Varanavičienė