Maisto banko akcija

Spalio 23-24 dienomis vyko rudens ,,Maisto banko“ akcija, kurioje dalyvavo Juozo Grušo meno gimnazijos mokiniai. Mokiniai geranoriškai sutiko savanoriauti bei savo laiką skirti prasmingam ir oriam darbui. Suorganizuoti šių metų akciją buvo ypatingai sudėtinga dėl susidariusios neeilinės situacijos šalyje. Iki pat paskutinės akcijos minutės keitėsi dalyvaujančių   savanorių skaičius. Tačiau esu labai dėkingi mūsų savanoriams, jog skyrė labai didelį dėmesį saugumui ir dalyvavo akcijoje. „Maisto banko“ akcija vyksta  dukart per metus. Akcijos savanoriai šalies prekybos centruose ir parduotuvėse kviečia geros valios žmones paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų nepasiturinčiųjų maitinimui. Akcijos metu surinktas maistas atitenka socialinių organizacijų globojamiems žmonėms – daugiavaikėms šeimoms, mažas pajamas gaunantiems neįgaliesiems, senoliams, bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms motinoms, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenims ir kt. Mokinių dalyvavimas akcijoje skatina jų jautrumą, atsakingumą, žmogišką supratingumą. Gera daryti – gera.

Socialinė  pedagogė J. Trapulionienė