Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) Senjorų klubo padėka

2018 m. gruodžio mėnesio 19 d. pakilia nuotaika Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) Senjorų klubo nariai rinkosi į paskutinį šiais metais susitikimą ,,Pabūkime baltumo šventėj“, kuris vyko LRK centro ,,InLT“ mokymų salėje.  RK senjorus atvyko pasveikinti Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos moksleiviai su pradinių klasių mokytoja Stase Didžgalviene. Moksleiviai popietės dalyviams skyrė eiliuotus palinkėjimus – Kūčių vakarui, Šv. Kalėdų rytui, Naujųjų metų nakčiai bei visam gyvenimui, padovanojo įrėmintus savo darbus. Pasak pradinių klasės mokytojos, 3c ir 5-6 klasių moksleiviai, žinodami, kam bus skirtos dovanėlės, darbus  atliko su meile, naudojo šilko grafiką, o jiems padėjo  dailės mokytoja Sima Venskūnienė.  Dėkojame Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos mokiniams bei jų mokytojoms Simai Venskūnienei, Stasei Didžgalvienei.

LRK Kauno skyriaus Senjorų klubo pirmininkė  Birutė Zeigienė