,,Lietuva šneka – aš girdžiu“

Vasario 12 d. mokykla šventė Lietuvos valstybės nepriklausomybės dieną. Mokyklos erdvės sutvisko trispalviais kaspinais, paukščiais. Į šventę po 3 pamokų 11-12 klasių gimnazistus pakvietė varpo dūžiai. Šventinę meninę kompoziciją ,,Lietuva šneka – aš girdžiu“ parengė 1,3b,4b,6,8,11 klasių mokiniai. Šventę puošė šokių kolektyvas ,,Gintarėliai“ (vadovė I. Skirmantienė), merginų ansamblis (vadovė E. Grybienė), muzikos grupė (vadovas  A. Sinkevičiaus), kanklininkės ir skudutininkės (vadovė D. Razumienė), 4b kl. dainininkai (mokytoja E. Gylienė). Šventės svečiai – mero pavaduotojas V. Popovas, Švietimo komiteto pirmininkas Z. Tamakauskas, Seimo narys R. J. Dagys – linkėjo moksleiviams būti vertiems šios šventės prasmės ir visada prisiminti tautos gyvasties šaknis. Mokyklos direktorė Nijolė Šimienė pasveikino mokinius su šia prasminga visiems švente, primindama, kad ši šventė mokykloje – gimnazijoje – švenčiama pirmąjį kartą, todėl yra ypatingai prasminga. Direktorė taip pat įteikė Diplomus ir Padėkas įvairiuose konkursuose laimėjusiems mokiniams. Dėkojame visiems, kūrusiems šventę.

Parengė mokytoja Lina Dekerienė