Lėlių vaidinimai Austrijos projekte

2021-2022 m.m.  gimnazijos mokiniai pirmą kartą dalyvavo konkurse, kurį pasiūlė Austrijos  trumpų filmų kūrimo komanda. Vaikams pasiūlyta parengti vaidinimą vokiečių kalba ir jį nufilmuoti. 7a klasės mokiniai pasirinko du lėlių vaidinimus pagal lietuvių liaudies pasakas „Ožka melagė“ ir  „Dangus griūva“. II–III ginnazijos klasių mokiniai pasirinko iš pateiktų vokiškų kūrinių vaidinti Brolių Grimų pasaką „Bremeno miesto muzikantai“. Šiame vaidinime privalėjo sukurti  dvi akivaizdžias turinio klaidas. Ar pastebėjote filmuke?  Vyko smagios repeticijos, kurios pareikalavo daug kantrybės, susitelkimo ir komandinio darbo.  Vaikams talkino vokiečių kalbos mokytoja E. Gustauskienė, dailės mokytojai R. Klingaitė ir A. Augustis. Mokiniai apdovanoti pripažinimo raštais, jiems įteikti  prieigos prie filmų vokiečių kalba kodai.
Vokiečių kalbos mokytoja E. Gustauskienė