Lankėmės A. S. Puškino muziejuje Vilniuje

Šiais mokslo metais Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos mokiniai dalyvavo kasmetiniame respublikiniame A. S. Puškino literatūros muziejaus rengiamame Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkurse „Mano Aleksandras Puškinas”.  Spalio 26-ąją dieną gimnazijos II–III klasių mokiniai kartu su rusų kalbos mokytojomis V. Demjanova, L. Sirutavičiene ir S. Sapunova lankėsi Vilniuje įsikūrusiame literatūriniame A. S. Puškino muziejuje. Muziejus įsteigtas buvusiame Grigorijaus ir Varvaros Puškinų Markučių dvaro gyvenamajame name, atsižvelgiant į Varvaros Puškinos priešmirtinę valią. Muziejus paliko didžiulį įspūdį autentiškumu ir paslaptingumu – sienos, baldai, daiktai tiesiog dvelkia prabanga ir mena seniausius laikus. Čia pamatėme ir A. S. Puškino asmeninių daiktų.  Muziejuje saugomi ir mokinių darbai: piešiniai, skulptūros, žaislai, tekstai. O kaip smagu tarp eksponatų rasti ir mūsų gimnazijos moksleivių kūrybinius darbus! Nekantraudami laukiame kitų projektų ir netradicinių pamokų šiame muziejuje.

Parengė mokytoja Lijana Sirutavičienė