Kviečiame į Tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso DIALOGAI SU GAMTA. MANO KRAŠTAS apdovanojimų šventę!

Kviečiame į Tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso DIALOGAI SU GAMTA. MANO KRAŠTAS apdovanojimų šventę, kuri vyks š. m. rugsėjo 25 d., trečiadienį,  14.00 val. Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje.

Ankstyvą 2019 metų pavasarį Tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas DIALOGAI SU GAMTA. MANO KRAŠTAS  pažadino jaunas, kurti ir tobulėti trokštančias sielas nustumti greičiau nuo savojo krašto juodą žiemos debesį, sušildyti gamtą spalvomis ir padėkoti jai kuriant tapybines, grafines, erdvines, mišrios technikos miniatiūras. Konkursui buvo atsiųsti 747 darbai iš 85 Ispanijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos ugdymo įstaigų. Dalyvių amžius – nuo 6 iki 19 metų. Šiemet džiaugiamės ir gausia mokytojų kūryba –11 mokytojų pristatė 15 savo kūrinių. Jaunųjų kūrėjų darbai kiekvienoje amžiaus grupėje buvo įvertinti už meniškumą, temos atskleidimą, meninės raiškos priemonių įvaldymą. Šis konkursas parodė, kokia graži, turtinga, įvairiapusiška, verta jaunųjų dailininkų dėmesio yra gimtoji žemė ir jos išsaugojimas – mūsų visų pareiga. Dėkojame už dalyvavimą ir laukiame naujų susitikimų!

Dailės mokytoja Rasa Klingaitė