Kūrybinių darbų paroda „KIEKVIENAS ŽMOGUS – VERTYBĖ“

2018 m.  kovo 21 –balandžio 30 d. Ugdymo plėtotės centre Vilniuje vyksta mūsų  gimnazijos II ir IV klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „KIEKVIENAS ŽMOGUS – VERTYBĖ“. Gimnazijos direktorės Nijolės Šimienės globojamo ilgamečio tęstinio meninio projekto „Dovana mokyklai“ dalyviai – II klasių mokiniai –  nuo 1996 m. kiekvieną pavasarį pristato savo kūrybinius darbus gimnazijos, miesto, šalies visuomenei. Tai puiki proga pasitikrinti savo meninės raiškos pasiekimus, pasirinkti būsimą meninio ugdymo kryptį III-oje  ir numatyti dailės ir technologijų  brandos egzaminų  pasirinkimą IV-oje gimnazijos klasėje. Ugdymo plėtotės centro lankytojai iš visos Lietuvos turi galimybę pasidžiaugti II-os ir IV-os klasės mokinių kūrybiniais darbais, atliktais tęstinio meninio projekto „Dovana mokyklai“ ir dailės bei technologijų brandos egzaminų metu.

Dailės mokytoja Rasa Klingaitė