Kūrybinės dirbtuvės su tėveliais

Pradinių klasių mokytojos Vaida Gailiuvienė ir Gitana Kairienė pakvietė savo klasių mokinius kartu su tėveliais dalyvauti projekte  „Aš su savo tėveliu“. Bendra veikla kartu su tėvais jau tapo mokyklos tradicija. Organizuojamos šventės, koncertai, išvykos su tėvais. Jau keletą metų kartu su mamomis gaminamos kalėdinės staigmenos vaikams. Pagrindinis visų renginių dalyvis – mama. Šiuo projektu siekiama į bendrą veiklą su vaikais įtraukti ir tėčius.

Lapkričio 25 d. 4a ir 4b klasių mokiniai kartu su tėveliais susirinko į Kūrybines dirbtuves. Mokyklos koridoriuje paruošta kūrybinė erdvė dirbtuvėms –  darbo vietos, išdėliotos priemonės. Vakaro metu reikėjo pagaminti du darbelius: žibintą iš skardinės ir atspaudą iš sukaltų vinių. Nuotaika buvo darbinga. Sukurti darbeliai papuošė mokinių namus.

Parengė pradinių klasių mokytojos Vaida Gailiuvienė ir Gitana Kairienė