Kūrybinės dirbtuvės „LaMob dizaino projektai“

Gegužės 5d. mūsų gimnazijos I-III klasių mokinių komanda, vadovaujama dailės mokytojų Jūratės Gudžiuvienės ir Rasos Klingaitės, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „LaMob dizaino projektai“ Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete, dvyliktus metus aktyviai dalyvaujančiame dizaino festivalio „Dizaino savaitė“ veiklose. „Diena su dizainu“ – tai ciklas, kuris kviečia ne tik Kauno kolegijos bendruomenę, bet ir miestiečius, kitas ugdymo įstaigas į kūrybines dirbtuves, konkursus ir skatina kontaktuoti su dizainu paskaitose ir miesto erdvėse eksponuojamose parodose. Šiemet „Diena su dizainu“ leido mums ne tik pasižvalgyti po įvairias parodas, bet ir kūrybiškumą bei dizaino suvokimą lavinti įvairiose veiklose, renginiuose, kūrybinėse dirbtuvėse ar net pagilinti muzikos žinias improvizaciniuose koncertuose. Apsilankėme Piliakalnių edukaciniame kabinete, interaktyviose dizaino pagrindų metodinės medžiagos dirbtuvėse „Dizaino pagrindai“, balsavome Dizaino katedros studentų marškinėlių piešinių konkurse. Pristatėme ir savo kūrybą – meninį projektą „LaMob+2“. Tausojančio maisto vartojimo šalininkai tiki, kad galima ir būtina keisti vartojimo įpročius ir todėl į antrines žaliavas bei buitines atliekas mes pažvelgėme kaip į medžiagą kūrybiniams projektams,  analizuoti, kūrybiškai interpretuoti įkurdami neformalią vartotojišką erdvę – pietų stalo instaliaciją. Maloniai bendravome su kolegijos studentais ir dėstytojais, pasivaišinome keptais zefyrais, padainavome, apžiūrėjome Justino Vienožinskio menų fakulteto kūrybines erdves. Ketiname ir kitais metais dalyvauti „Dizaino savaitės“ renginiuose.

Dailės mokytoja Rasa Klingaitė