Kur slepiasi ruduo?

Kiekvienas iš mūsų yra daugiau ar mažiau patyręs gimtojo krašto įtaką ir žino, kad ji sukelia džiugius išgyvenimus, kurie išlieka visą gyvenimą. Vaikas keliaudamas ekologiniu takeliu, turi unikalią galimybę artimiau susipažinti su gyvąja ir negyvąja gamta, pajusti esąs jos dalis, suvokti atsakomybę už pasaulio „žaliojo tako“ išsaugojimą.

Spalio 20-23 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių  projekto „Mylėkime gamtą taip, kaip ji myli mus“ I etapas „Kur slepiasi ruduo?“.  I aukšto koridorių papuošė spalvingi plakatai apie gamtą ir jos saugojimą. Projekto metu mokiniai ne tik pagilino ekologijos žinias, bet ir ėmėsi praktinių veiksmų.  Labai smagu buvo grėbti lapus šalia mokyklos, valyti suolus klasėse ir švarinti savo artimiausią aplinką. Kai aplink švara ir tvarka – tai ir nuotaika, ir sveikata gera. Rudeninę gamtą mokiniai stebėjo ekskursijose, nuo piliakalnių ir iš pilių bokštų grožėjosi nuostabiais Lietuvos vaizdais. Projekto I etapas baigėsi pradinių klasių mokinių konferencija. Mokiniai paruošė pranešimus gamtosaugos tema ir skaitė juos savo draugams.