KTU mokslo festivalis ,,Erdvėlaivis Žemė“

Rugsėjo 11 dieną Kauno technologijos universitete (KTU) vyko mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“. Gimnazijos II, III ir IV klasių mokiniai dalyvavo KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino  parodoje ir seminaruose, kurių pasirinkimas buvo gausus ir įvairių studijų krypčių. Gimnazistai turėjo galimybę pasižvalgyti KTU studentų surengtoje parodoje KŪRYBA-TECHNOLOGIJOS-UNIKALUMAS, kurioje buvo pasitelktos kūrybos ir mokslo žinios. Seminarų gausa: ,,Techninė tekstilė – nuo kosmoso iki žemės“ papasakojo ir parodė žmogų apsaugančius gaminius ir kaip saugoti gamtą, naudojant bioskaidžius pluoštus bei perdirbant tekstilės atliekas. ,,Design thinking“: (Dizainas vis plačiau integruojamas į įvairias sritis – verslą, mokslą, socialinį, paslaugų sektorių). Seminaro metu buvo kalbama apie tai, kad dizainas nebėra tik apčiuopiamas, vizualus objektas, tai – mąstymo būdas, metodika, tyrimai. Akimirkos iš renginio….

Parengė psichologė Greta Jakaitė