Konstitucija gyvai

Spalio 25 dieną visi bendruomenės nariai buvo sutikti neįprastai. Prie durų laukė gimnazistai su saldainių pintinėlėmis ir parengtais klausimais apie Lietuvos Respublikos konstituciją. Tik nedidelė dalis stengėsi prasmukti nepastebėti. Rytiniame skubėjime ir šurmulyje dažnas stabtelėdavo ir nuotaikingai bendraudavo. Šiai „Konstitucija gyvai“ akcijai įgyvendinti I-ųjų klasių gimnazistus sutelkė istorijos mokytoja Dalia Dolinskaitė. 6-7-ųjų klasių mokiniai, vadovaujami dailės ir technologijų mokytojos Rimos Keturkienės, II aukšto foje sieną išpuošė „Konstitucijos žiedais“ ant kurių buvo surašyti pagrindinio šalies įstatymo teiginiai, apjuosti stilizuotų žmogeliukų virtine. Ilgosios pertraukos metu čia išsirikiavo Mokinių tarybos atstovai, jaunieji istorijos mylėtojai ir surengė akciją „Ar žinai Lietuvos konstituciją?“. Vyriausieji konsultantai buvo istorijos mokytojai Valdas Piškinas ir Jadvyga Jablonauskienė. Už puikius atsakymus visiems buvo padėkota ne tik saldainiais, bet ir lietuviškomis gėrybėmis –  obuoliukais. Nuotaikingai ir prasmingai ši diena prabėgo gimnazijoje.

Istorijos mokytoja Eugenija Paškauskienė