Konstitucija – gyvai

Spalio 25 dieną Lietuvoje minima Lietuvos Respublikos svarbiausio įstatymo – Konstitucijos – diena.  Minint 28-uosius dabartinės  LR Konstitucijos metus bei Lietuvos valstybės šimtmetį,  mokyklos mokinių tarybos nariai, padedant istorijos mokytojams, surengė pilietinę  akciją „Ar žinai  Lietuvos Konstituciją?“ Ilgosios pertraukos metu mokinių taryba uždavė mokiniams įvairaus sudėtingumo klausimus apie Konstituciją, supažindino jaunesnius mokinius su jos turiniu. Akcijos dalyviai turėjo galimybę ne tik teisingai atsakyti į klausimą apie  Konstituciją  ir už tai gauti saldainį, bet ir praplėsti savo žinias, sužinoti dar negirdėtų, stebinančių  faktų.  Pertrauka buvo praleista prasmingai, o moksleiviai į pamokas sugrįžo su  naujomis žiniomis apie Lietuvos įstatymus.

Gimnazijos mokinių tarybos atstovė Eglė Striškaitė