Konkurso ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ nugalėtojų apdovanojimas

Ketvirtadienį, sausio 14 d., Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje vyko miesto mokyklų aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!” aptarimas ir apdovanojimų šventė. Jos metu žiūrėjome mūsų gimnazijos dailės mokytojo eksperto A. Augusčio sukurtą filmą apie šį konkursą, o IIa klasės mokinė ir mūsų gimnazijos mokinių prezidentė Gabrielė Lukošiūtė papasakojo, kaip jam buvo ruošiamasi. Mūsų gimnazija iš Kauno mero pavaduotojo V. Popovo ir Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojos I. Visockienės rankų atsiėmė apdovanojimus už šventinį interjero papuošimą. Nugalėtojais tapo ir kalėdinių puokščių kūrėjai. Buvo atrinkta 14 kompozicijų, iš jų 8 apdovanotos diplomais. Jas sukūrė Marija Emilija Malinauskaitė (IVa kl)., Diana Deliusinaitė (IIIa kl.), Erika Dirgėlaitė (IIc kl.), Rita Bubelytė ir Ieva Štuikytė (Ib kl)., Vytautė Blekaitytė (7c. kl.) ir 6d klasės kolektyvas, vadovaujamas mokytojų Aldonos Markvaldienės, Ingridos Raguckienės ir Jūratės Gudžiuvienės. Džiaugiamės ir sveikiname nugalėtojus!

Paruošė mokytoja Rasa Klingaitė