Konkursas ,,Tremtinių vaikystė Sibire“

2015 m. vasario mėn.  Kauno Panemunės Senelių namai  pakvietė dalyvauti kasmetiniame piešinių ir esė konkurse ,,Tremtinių vaikystė Sibire“. Mūsų mokyklos moksleiviai aktyviai įsitraukė į renginį: domėjosi tremtinių gyvenimu, klausėsi senelių pasakojimų, piešė įvairiausia technika. Kovo 13 d. Kauno Vytauto Didžiojo Karo muziejaus salėje vyko šventė. Maloniai nustebino šventėje koncertavęs Kauno senjorų ansamblis ir atlikęs autentiškas tremties dainas. Nugalėtojus pasveikino konkurso globėja Seimo narė V. M. Čigriejienė. Ji vaikams įteikė diplomus, rėmėjų atminimo dovanėles. Diplomai ir dovanėlės įteiktos 7a kl. mok. G. Ginelevičiūtei ir Erikai Runčaitei (mokyt. V. Sakalauskienė).  I vietas laimėjo 8a kl. mok. S. Sokolovaitė ir 5a kl. mok. R. Šadzevičius (mokyt. S. Venskūnienė). Išskirtiniu prizu už darbo originalumą apdovanota 9b kl. mok.  K. Telešiūtė.

Parengė dailės mokytoja Sima Venskūnienė