Konkursas ,,Mano stebuklingos Kalėdos“

Lapkričio 10 – gruodžio 1 d. LR Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė inicijavo nacionalinį 1-4 klasių mokinių kalėdinių piešinių konkursą ,,Mano stebuklingos Kalėdos“.  Mūsų mokyklos mažieji menininkai atsiliepė į Seimo Pirmininkės kvietimą. Visos Lietuvos piešėjai buvo aktyvūs, todėl į parlamentą atkeliavo daugiau nei 1 000 piešinių iš 250 Lietuvos mokyklų. Iš šios gausybės darbų  išrinkti 5 kūrybiškiausi mokinių darbai, kurie tapo Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės šių metų kalėdiniais sveikinimais. Nuostabu, kad 2b klasės mokinės Gabrielės Matiušovaitės  piešinys išrinktas vienu iš kūrybiškaisių  ir tapo vienu iš Pirmininkės Loretos Graužinienės atvirukų (Gabrielės klasės mokytoja Rita Subatkevičienė, dailės mokytoja – Jolita Kaučikaitė- Radvilienė). Gruodžio 16 d. Seime vyko laimėtojų šventė, į kurią  Gabrielę lydėjo klasės draugai ir kitų pradinių klasių mokiniai. Mokinė apdovanota Seimo Pirmininkės padėka, visi šventės dalyviai buvo vaišinami tortu, kiekvienas gavo po krepšelį kalėdinių saldainių. Šiuo metu parodoje Seimo rūmuose eksponuojama 300 geriausių darbų. Tarp jų – ir mūsų mokyklos 2b klasės mokinės Gabrielės Matiušovaitės, vienos iš konkurso laimėtojų, piešinys – atvirukas. Džiaugiamės  nuostabiu pasiekimu!

Parengė lietuvių kalbos mokytoja Lina Dekerienė