Konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“

2016 m. kovo 10 d. Lietuvoje vyko antrasis nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“, kuriame dalyvavo ir 70  mūsų  gimnazijos  5-8, I-IV klasių mokinių. Konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, Laisvės gynimo 25-ąsias minėjimo metines, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe. Taip pat siekiama skatinti visuomenės bendruomeniškumą, nes LR Seimas 2016 metus paskelbė Vietos bendruomenių ir Bibliotekų metais, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes. Daugiausiai taškų surinko Vakarė Simanaitytė  IVa kl. , nuo jos nedaug atsiliko Ieva Čėsnaitė IIa kl. ir Jogilė Bitvinskaitė II b kl.   Puikias Lietuvos istorijos žinias parodė  Mantas Valeika 5a kl., Arijus Viršutis 5a kl., Augustė Matijošaitytė 5d kl., Agnė Vitkauskaitė 6a kl., Ieva Daščioraitė IIb kl.,Gabrielė Butnioriūtė IIe kl., Rūta Balsevičiūtė IIe kl., Ieva Černiauskaitė IId kl., Monika Gasevičiūtė IIIc kl. Sveikiname!

Istorijos mokytoja D. Dolinskaitė