Konkursas ,,Fair play sporte ir gyvenime“

Trečiadienio popietę Kauno šv. Kazimiero progimnazijoje vyko Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto kuruojamas  konkursas „Fair play sporte ir gyvenime“ konkursas.  Programos užduotys susietos su olimpiniais principais ir olimpinėmis bei parolimpinėmis vertybėmis. Konkurso atidaryme dalyvavo garsūs mūsų šalies  sportininkai ir LTOK švietimo direktorė Vita Balsytė. Kauno Juozo Grušo gimnazijos  komanda užėmė  4 vietą. Mūsų gimnazijai atstovavo 7c kl. mokiniai: Eva Poškaitė, Kamilė Šimelionytė, Andreja Artemanovskytė, Viltė Minkevčiūtė, Emilija Digrytė,  Vaidas Jagelavičius, Akvile Jurgutytė, Pijus Yla, Arnas Manionis,  Metas Beniušis. Mokinius į konkursą lydėjo mokytoja Anna Kizalienė. Didelę pagalbą organizuojant renginį suteikė mūsų gimnazijos dailės ir technologijų mokytoja Rima Keturkienė su mokine Iveta Sadauskaite.
Kūno kultūros mokytoja Anna Kizalienė