Konferencija „Menų malūnas“

Lapkričio 27 d. gimnazijoje vyko tradicinė Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija „Menų malūnas“. Konferencijos  tikslas –  aktualizuoti kūrybiškumo ugdymą ir jo įtaką vaiko raidai, sudaryti sąlygas kūrybinėms galioms plėtoti. Pranešimus skaitė Rasa Klingaitė „Grafikos elementai dailės technologijų pamokose“, Kristina Gagienė „Grafikos meno technikų įvairovė dailės ir technologijų pamokose“, Rasma Raudonienė  „Grafikos technikų panaudojimas kūrybiškumo skatinimui. Eksperimentai – žaidimai“. Lektorės organizavo kūrybines dirbtuves, kuriose mokiniai išbandė įvairias grafikos technikas. Joms talkino  gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos. Mokiniai kūrė grafikos darbą tema „Linija pasakoja…“  4-ųjų  klasių  mokiniai parengė pranešimus apie  lietuvių grafikus. Visų dalyvių darbai buvo įvertinti nominacijomis. Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos mokinės Ugnės Belickaitės (mokytoja R. Stasiukonienė) darbas „Išeik į lauką“ laimėjo „Mokinių simpatijos“ nominaciją. Konferenciją organizavo Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos mokytojos Gitana Kairienė, Vaida Gailiuvienė, Erika Gylienė , Jolita Kaučikaitė- Radvilienė, Vilma Rėkienė, Rita Subatkevičienė, Neringa Valeikienė, Rasa Klingaitė, Sima Venskūnienė, Aušra Lavickienė, Vaiva Juodienė, Loreta Drūlienė, Genė Jonikienė, Stasė Didžgalvienė, Lina Tvarkūnienė,  Aušra Zemlerienė, Aušrinė Varškevičienė, Loreta Marčiulionytė, Linita Sabienė.

Informaciją parengė V. Juodienė,  V. Gailiuvienė, G. Kairienė. Fotografavo Jolita Kaučikaitė-Radvilienė