Koncertinė – pažintinė – pramoginė kelionė į Jurmalą

Gegužės 12-13 d. Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos tautinių šokių kolektyvo „Gintarėlis“ šokėjai, lydimi  šokių mokytojos Inos Skirmantienės, pradinių klasių mokytojų Erikos Gylienės, Gitanos Kairienės, Vaidos Gailiuvienės, Ritos Subatkevičienės, Jolitos Kaučikaitės-Radvilienės, klasės auklėtojos Dovilės Daukšienės, spec. pedagogės Linitos Sabienės, socialinių pedagogių Kristinos Varanavičienės ir Jolitos Trapulionienės vyko į koncertinę – pažintinę – pramoginę kelionę  Jurmaloje. Penktadienį keliauninkai, eidami Jomas pėsčiųjų gatve, susipažino su  Latvijos kurorto  architektūra, pakilę į modernų apžvalgos bokštą, grožėjosi nuostabia Jurmalos panorama iš paukščio skrydžio, pramogavo ,,Dzintari“ bei ,,Lyvu“ vandens ir pramogų parkuose. Gintariniame paplūdimyje ieškojo įžymiosios vėžlio  skulptūros, reiškiančios ilgaamžiškumą. Šeštadienį 145 šokėjai (1b, 2ab, 3a, 4b, 5b, 6ab ir jaunuolių kolektyvai) tapo lietuviško tautinio šokio ambasadoriais ir Tarptautiniame šokių festivalyje „Baltik Amber 2017 Jurmala“ garbingai atstovavo ne tik mūsų gimnazijai, savo gimtajam miestui Kaunui, bet ir Lietuvai – visi kolektyvai užėmė prizines vietas. Mokytojos ir mokiniai nuoširdžiai dėkoja gimnazijos direktorei Nijolei Šimienei už palaikymą ir įvairiapusę pagalbą, o gausiam  tėvelių būriui, talkinusiam  kelionės metu, už ištvermę, supratimą ir bendradarbiavimą.

Mokytoja Erika Gylienė