Keliaujanti skirtukų paroda

Keturių Šilainių mikrorajono ugdymo įstaigų pirmokai lapkričio mėnesį sukūrė skirtukus. Įdomiausius išrinko į keliaujančią parodą „Skirtukas-knygos broliukas“. Šešių klasių kūrybiniai darbeliai buvo eksponuojami T. Ivanausko progimnazijoje, P. Mašioto ir „Ryto“ pradinėse mokyklose, V. Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinio bibliotekoje. Sausio 25 d. jie parkeliavo į mūsų gimnaziją ir iki vasario 10 dienos bus eksponuojami bibliotekoje.  Sausio 27 d. gimnazijos aktų salėje vyko keliaujančios parodos baigiamasis renginys. J. Grušo meno gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė ir pavaduotoja ugdymui Vilija Demjanova pasidžiaugė gražia mokinių ir jų mokytojų draugyste, įdomiais  darbeliais ir įteikė saldžius prizus. Pirmokėliai deklamavo, dainavo, šoko. Juos pasveikino J. Grušo meno gimnazijos bibliotekos vedėja Elena Urbutytė. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinio vedėja Ilona Paškevičiūtė visiems dalyviams įteikė skirtukus ir pakvietė apsilankyti Šilainių bibliotekoje.

Parengė mokytoja Erika Gylienė, nuotraukos Jolitos Kaučikaitės- Radvilienės