Kauno miesto mokyklų žaidynių plaukimo varžybose

Šių metų kovo 6 diena vyko Kauno miesto mokyklų žaidynių plaukimo varžybos, kuriuose dalyvavo berniukų ir mergaičių komandos. Mūsų gimnazijos garbę gynė  4c klasės moksleiviai Vakaris Juknys, Martynas Stoškus, Karolis Kasperiūnas, Nedas Pranskūnas ir 3b klasės moksleivis Marius Pranskūnas. Jaunuosius sportininkus į varžybas lydėjo J.Grušo meno gimnazijos kūno kultūros mokytojas Giedrius Monkevičius. Berniukai plaukimo estafetėje 4×25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta laimėjo 2 vietą, o estafetėje 4×25 m laisvu stiliumi be lentos 3 vietą. Plaukiant individualiose rungtyse 25 m laisvu stiliumi Vakaris Juknys laimėjo 1 vietą. Bendroje įskaitoje berniukai iškovojo 3 vietą. Mergaičių komandą sudarė Justina Špokaitė (4b), Viktorija Dagytė (4b), Mija Griniūtė (4c), Nerija Morkevičiūtė (3a) ir Nerija Kuraitė (3a). Plaukimo estafetėje 4×25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta laimėjo 2 vietą, o estafetėje 4×25 m laisvų stiliumi be lentos 1 vietą. Toks rezultatas suteikė teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių finaliniam etape Utenoje. Bendroje įskaitoje mergaičių komanda iškovojo 1 vietą. Sportininkės  apdovanotos pirmos vietos diplomais, medaliais bei nugalėtojų taurę. Finalinis etapas vyko kovo 16 d. Jame dalyvavo  14 mergaičių komandų. Mūsų gimnazijos komanda iškovojo 3 vietą. Komandos sudėtį papildė Milana Mironenko iš 3b klasės. Nuoširdžiai dėkojame pradinių klasių mokytojoms už vaikų skatinimą.
Mokytoja Anna Kizalienė