Kauno miesto mokyklų mokinių technologijų olimpiada

Vasario 13 d.  į Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje organizuojamą technologijų olimpiadą susirinko 56 mokiniai iš 27 Kauno miesto mokyklų. Mokiniai namų darbus eksponavo II aukšto foje. Olimpiadą pradėjome dalyvių sveikinimu  aktų salėje. Žodį tarė Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkas Alvydas Bakutis. Su nuoširdžiausiais sveikinimais į mokinius kreipėsi gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė linkėdama meilės ir laisvės atliekant užduotis. Meninę sveikinimo programą atliko  mūsų gimnazijos 5-9 kl. merginų ansamblis „YZZY“ ir IIa klasės mokinių instrumentinis ansamblis „Gaudium“ (vadovė Eglė Grybienė). Kauno Juozo Grušo meno gimnazijai atstovavo  Eimantas Rutkauskas (8c), Viltė Miliūnaitė (8a) –  mokyt. Rasa Ratkevičienė;  Malesta Padgornaitė  (Ic ) –  mokyt. Jūratė Gudžiuvienė; Miglė Laukytė (8c), Ieva Gasiūnaitė (Ia), Aurelija Radavičiūtė (IIIa) – mokyt. Aldona Markvaldienė;  Deimantė Butkutė (Id) – mokyt. Ingrida Raguckienė. Laukiame vertinimo komisijos rezultatų paskelbimo šventės, kuri numatyta kovo 6d. 15 val. mūsų gimnazijoje.

Technologijų mokytoja Aldona Markvaldienė