Karjeros dienos – 2015

Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos vyresnių klasių mokiniai dalyvavo vasario 24 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje didžiausioje Baltijos šalyse karjeros kontaktų mugėje – KTU „Karjeros dienos 2015“ duris atvėrė ne tik moksleiviams, bet ir visų Kauno universitetų studentams, absolventams. Renginyje dalyvavo daugiau nei 130 įmonių, organizacijų ir valstybinių institucijų, šurmuliavo daugiatūkstantinė studentų ir aukštesnių klasių moksleivių minia. Karjeros dienų renginiai leidžia ne tik pasidalinti požiūriais ir patirtimi, tačiau ir geriau suprasti darbdavių lūkesčius, darbo rinkos tendencijas, rasti įdomią praktikos ar perspektyvią darbo vietą. Sėkmės istorija susitikime-diskusijoje „Kiekvienam – savas Dakaras“ dalinosi ypatingas renginio svečias – vienas geriausių šių laikų lenktynininkų Benediktas Vanagas.

Parengė psichologė Greta Jakaitė