Kalėdinių akcijų prasmė

Kiekvieną dieną gyvenimas mums suteikia šimtus progų būti dosniems. Kai tai tampa gyvenimo būdu, mes galime sau ir kitiems sukurti gerumo pasaulį. Adventas, Kalėdos – tai proga dalintis su kitais atjauta, gerumu. Tikybos mokytojos A. Pundinienė, V. Zulonaitė inicijavo maisto produktų rinkimo Šilainių parapijos bažnyčios  Caritui labdaros akciją. Gruodžio 20d. surinkta parama buvo įteikta Caritas atstovams Šv. Mišių metu. bažnyčioje. Gimnazijos mokinių parlamentas gruodžio 21d. organizavo akciją „Gerumo diena“. Ilgosios pertraukos metu mokyklos II aukšto  fojė vyko kalėdinių kepinių mugė. Už surinktas lėšas nupirkta įvairaus maisto gyvūnams. Pradinių klasių mokiniai noriai ir jautriai nešė pašarą, šuniukams ir kačiukams. Gruodžio 23d. į mokyklą atvyko VšĮ  „Penkta koja“ atstovė, kuriai perduota mūsų gimnazijos mokinių paaukota parama. Kalėdinės gerumo akcijos – menka paramos dalelė. Neužmirškime, kad pasibaigus šventėms ir vėl ateina kasdienybė, o joje nuolat reikia ir pilietiškumo, ir atjautos, ir pagalbos.

Istorijos mokytoja Eugenija Paškauskienė