Kalėdinis klasių puošimo konkursas

Gimnazijos Mokinių taryba pakvietė visas klases dalyvauti kalėdinės klasės puošimo konkurse. Iniciatyvą palaikė ne tik pradinukai, bet ir abiturientai. Konkurse dalyvavo 32 klasės. Mokyklos direktorė N. Šimienė su Mokinių taryba, lankydamasi klasėse, stebėjosi mokinių entuziazmu, kūrybiškumu, originalumu. Komisija, kurią sudarė dailės ir technologijų mokytojos A. Markvaldienė, J. Gudžiuvienė, R. Keturkienė nutarė, kad originaliausiai klasę papuošė Ia klasės mokiniai, iš kankorėžių sukūrę įspūdingą elnią devyniaragį (vadovė L. Jurkšienė), II vieta skirta 6a klasei už kompoziciją „Langas į Kalėdas“ (vadovė J. Karpienė). III vieta skirta dviems klasėms – 8b ir 5d. Nustebino ir IVb klasės mokiniai, išmoningai papuošę kabinetą. Dalyvavusių konkurse mokinių kūrybiškumas sukūrė subtilią kalėdinę nuotaiką.

Gimnazijos mokinių tarybos koordinatorė Eugenija Paškauskienė