Kalėdinė „Startuolių mugė“ LR Vyriausybėje

2017 m. gruodžio 15d. nuo 12.00 iki 17.00 val. LR Vyriausybėje vyko Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė-konkursas. Mugės metu dalyvavo 41 mokinių mokomoji bendrovė iš skirtingų Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų. Šiais metais Kauno Juozo Grušo meno gimnazijai puikiai atstovavo mokinių mokomoji bendrovė (MMB) „Help at need“: mokinių mokomosios bendrovės prezidentas Mykolas Bartkus (IIc), bendrovės nariai: Tadas Čėsna (IIc), Matas Katinas (IIc), Džiugas Jasas (IIb). Mokiniai kuria programėlę, kuri padeda išsikviesti pagalbą kiekvienam bet kuriuo paros laiku. Džiaugiamės rezultatu ir sveikiname komandą laimėjus nominaciją „Socialiai atsakingiausia bendrovė“, kurią įteikė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Antroji nominacija skirta gimnazistams nuo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo Arnoldo Pranckevičiaus, kuris mokinių mokomąją bendrovę „Help at need“ nominavo „Europietiškiausiu projektu“.

Daugiau informacijos, nuoroda:

Mokinių mokomosios bendrovės „Help at need“ ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė