Kalėdinė „Startuolių mugė“ LR Vyriausybėje

2018 m. gruodžio 14d. LR Vyriausybėje šurmuliavo Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė-konkursas. Mugės metu dalyvavo 49 mokinių mokomosios bendrovės iš skirtingų Lietuvos bendrojo ugdymo gimnazijų. Šiais metais Kauno Juozo Grušo meno gimnazijai puikiai atstovavo mokinių mokomosios bendrovės (MMB): „NUMCUT“, mokinių mokomosios bendrovės prezidentas Gytis Oržekauskas (Ia), bendrovės nariai: Simas Mačys (IIc), Rytis Sidarovas (IIc). Mokiniai sukūrė klaviatūros priedą, kuris padeda sutaupyti laiko dirbant kompiuteriu. „Bright Light“ mokinių mokomosios bendrovės prezidentas Aidas Greivys (IIc), bendrovės nariai: Aidas Rusevičius (IIc), Laimis Palubinskas (IIc). Mokiniai sukūrė kuprines su LED lemputėmis, kur tamsiu paros metu einantį pėstįjį puikiai apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų. Džiaugiamės rezultatu ir sveikiname komandą „NUMCUT“, laimėjusią nominaciją „Inovatyviausia mokinių mokomoji bendrovė“, kurią įteikė Lietuvos Junior Achivement direktorė Andželika Rusteikienė ir UAB „Narbutas“ direktorius Vilius Gudavičius. Ši mokinių mokomoji bendrovė taip pat pateko į Lietuvos TOP trejetuką, laimėta 3 vieta.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė