Kalbą mokėsi – kelią žinosi

Rugsėjo 24 – 27 dienomis mokykloje organizuota  Europos kalbų savaitė, kurios metu įvariose gimnazijos vietose vyko įvairūs renginiai. Užsienio kalbų mokytojams pagelbėjo ir III – IV gimnazijos klasių mokiniai, pristatydami Europos kalbas užsienio kalbų pamokose. Mokiniai surengė trumpą koncertą mokyklos fojė, jame skambėjo dainos Europos kalbomis. Pradinių klasių mokiniai piešė Europos šalių vėliavas, rašė jų pavadinimus anglų kalba ir kvietė į parodėles.  Gimnazijos penktokai ir šeštokai taip pat paminėjo kalbų dieną, piešdami vėliavas, atsakinėdami į viktorinos klausimus apie Europos valstybes ir kalbas, taip praplėsdami ne tik anglų kalbos bet ir geografijos žinias. Vyresniųjų gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kalba.lt atstovais, kurie pasakojo ne tik apie studijas užsienyje, bet ir apie tai kaip svarbu yra mokytis užsienio kalbų.

Anglų kalbos mokytoja Jolanta Kasparienė