Ką veikia „Gudragalvių klubas“?

Minėdami žymias Lietuvai datas „Gudragalvių klubo“ mokiniai su mokytojomis Jolita Kaučikaite-Radviliene ir Gitana Kairiene susipažįsta su įžymiais Kauno miesto žmonėmis ir jų veikla. Dažnai nė nežinome, kad „Laisvės“ ir dar šešias skulptūras  Vienybės aikštėje sukūrė žymus skulptorius Juozas Zikaras. Apsilankę menininko studijoje, mokiniai išgirdo daug įdomių šios asmenybės gyvenimo ir kūrybos faktų. Mokiniai apsilankė ir operos solisto Kipro Petrausko memorialiniame bute, kuriame tvyro tarpukario dvasia. Vaikščiodami po butą ir klausydamiesi linksmų istorijų apie Cypruką, vaikai sužinojo, kad buto kambarių sienas puošia žymiausių Lietuvos dailininkų tapybos darbai: P. Kalpoko, A. Žmuidzinavičiaus, L. Kazoko, K. Šimonio, V. Didžioko, A. Gudaičio, Š. Zelmanavičiaus, V. Eidukevičiaus. Apžiūrėdami menininkų namus, susipažindami su jų kūryba, vaikai pažins Lietuvos istoriją, Lietuvą mylėjusius žmones.

„Gudragalvių klubo“ vadovės Jolita Kaučikaitė-Radvilienė ir Gitana Kairienė