Japonų mokslininkų vizitas

Tsukubos universiteto(Japonija)prorektoriaus profesoriaus Toshinori Ishikumos vadovaujama delegacija, lydima prof. Vytauto Ostaševičiaus KTU mechatronikos instituto direktoriaus, viešėjo mokykloje 2014-07-14. Japonų delegacijos nariai domėjosi bendrojo ugdymo ir dailės bei meno technologijų integracija, Kauno Juozo Grušo meno vidurinėje mokykloje. Švečiai aplankė mokyklos muziejų, edukacines ir reprezentacines erdves, susipažino su unikalia mokyklos patirtimi. Mokyklos bendruomenė, atstovaujama direktorės Nijolės Šimienės, ir delegacijos vadovas apsikeitė mokinių rankų darbo suvenyrais. Baigiamojoje kalboje svečias pažymėjo, kad mokykla daro didžiulį indėlį ne tik į savo šalies, miesto švietimo, sistemą, bet sėkmingai įgyvendina globalius tarpkultūrinio bendradarbiavimo uždavinius.

Parengė Undinė Diana Tumavičienė