JA Titan verslo čempionatas

JA TITAN Čempionate dalyvavo ir net 4 mėnesius varžėsi 294 komandos iš 52 mokyklų, 25 miestų ir miestelių. Čempionato tikslas – sėkmingai valdyti turimą virtualų verslą bei geriausiai atlikti socialinio verslo užduotį! Šiais mokslo metais aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos 11-tokai ir 12-tokai, iš jų į TOP16 geriausiai verslo simuliacijoje patekusios komandos: TADAS ir Co (Mykolas Bartkus, Tadas Čėsna, Džiugas Jasas), Go Bonkers (Beatričė Šmitaitė, Matas Katinas, Vilius Tarutis), Verslininkai (Klaidas Kuzas, Karolis Lingė) ir į finalinį etapą TOP16 bendroje įskaitoje verslo simuliacijoje ir socialinio verslo užduotyje geriausiai pasirodžiusios komandos:  Verslininkai ( Klaidas Kuzas, Karolis Lingė), MISTINA (Milda Bertašiūtė ir Kristina Bertmonaitė). Dėkojame gimnazistams už mokyklos vardo garsinimą ir puikius rezultatus Respublikiniame konkurse.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė