Išvyka į Tuskulėnų dvarą

Penktadienį, gegužės 20 d. , pamokų metu vykome į Vilnių, Tuskulėnų dvarą. Šią kelionę mums dovanojo mokykla už laimėtą naujametinį konkursą  „Gražiausiai papuošta klasė“. Taip pat kartu su mumis vyko ir IIb klasės mokiniai kaip geriausiai dėvinti uniformas klasė. Tuskulėnų dvare vyko edukacinė programa, kurios metu sužinojome Tremtinių istoriją, dalyvavome virtualiame žaidime, kuriame galėjome pabūti sovietmečio sistemos dalimi.  Taip pat apsilankėme kolumbariume, kuriame  palaidoti daugiau nei  700 žmonių, nukentėjusių nuo Sovietų Sąjungos represijų, palaikai. Ši išvyka davė mums daug žinių bei paliko labai didelį įspūdį. Už tai mes esame dėkingi  Gerbiamai mokyklos direktorei  Nijolei  Šimienei.

Akvilina Pancerytė, Taurė Bosaitė, Faustė Ginataitė, Gabija Bruzgaitė – Ia mokinės