„Iš tautosakos lobyno“

Tęstinis projektas „Iš tautosakos lobyno“

Lapkričio 12 d. keturios 5 klasių mokinių komandos varžėsi viktorinoje „Iš tautosakos lobyno“. Pasirinkta smulkiosios tautosakos tema.  Mokiniai parodė išradingumą per komandų („Tėvynė“ -5a kl., „Taučiukai“ -5b kl., „Žvirbliukai“ -5c kl.,„Saulutės“ -5d kl.) prisistatymą,  minė  mįsles, sakė greitakalbes, pamėgdžiojo gamtos garsus, buvo išmokę įdomių patarlių ir priežodžių. Kiekvienos komandos dailininkas piešė pasirinktos patarlės iliustraciją, po to ją viešai pristatė ir komentavo. Visų gerą nuotaiką skatino penktokių mergaičių kanklininkių ansamblio atliekamos tautiškos melodijos. Visi renginio dalyviai pasirodė šauniai, todėl nugalėjo draugystė, o viktoriną primins mokyklos direktorės N. Šimienės padėkos raštai.

Parengė lietuvių kalbos mokytoja Dalė Pupiuvienė