Inžinerinės varžybos

JuniorBEC’17 moksleivių inžinerinės varžybos vyko vasario 15 d. Kauno technologijos universiteto  Statybos ir architektūros fakultete. Varžybas organizavo Jaunimo organizacija BEST. JuniorBEC (Junior BEST engineering competition) – jau septintus metus tarptautinės KTU studentų organizacijos BEST (Board of European Students of Technology) rengiamos inžinerinės varžybos, skirtos vyresniųjų klasių moksleiviams. Šio renginio tikslas – skatinti moksleivius domėtis inžineriniais mokslais bei supažindinti juos su naujausiomis technologijomis. Renginio metu įmonės meta iššūkį moksleivių išradingumui ir žinioms. Tai erdvė, kurioje bendradarbiaujant įmonėms ir mokiniams yra sprendžiamos aktualiausios technologijų problemos.  Tarpusavyje varžėsi net 17 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Dalyviams puikiai sekėsi įveikti „Solid Education“ paskirtą užduotį – sukurti modernaus, ergonomiško ir ekologiško stalo maketą, naudojant duotas priemones.  Atliktą darbą vertino iš universiteto ir įmonės atstovų sudaryta komisija. Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos rėmėjų įsteigtais prizais. Varžybose jau antrą kartą dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda: III gimnazijos klasių mokiniai Paulius Maciulevičius, Kristina Marcinkutė, Domantas Melys ir Kamilė Žiūrytė. Gimnazijos komanda, sukonstravusi mokyklinių baldų komplektą,  buvo apdovanota paskatinamąja padėka „Už  dalyvavimą ir puikų pasirodymą varžybose“. Sveikiame komandą ir džiaugiamės pasiekimais.

Plačiau https://www.facebook.com/best.kaunas/photos/a.10154655869879652.1073741873.297100954651/10154655872164652/?type=3&theater

Parengė grupės vadovė Undinė Diana Tumavičienė