Inžinerinės varžybos JuniorBEC’16

2016 m. vasario 11 d. mūsų gimnazijos II-ųjų gimnazijos klasių komanda ,,GONGCHENG“, išvertus iš senosios kinų kalbos, Gongcheng (工程) – inžinerija, dalyvavo Kauno technologijos universitete vykusiose šeštosiose 9-12 klasių mokinių inžinerinėse varžybose JuniorBEC’16. Iki 2010 m. šiose varžybose dalyvaudavo tik studentai. Mokiniams užduotį teikė Laipiojimo centras „Miegantys Drambliai“. Atlikdami verslininkų ir mokslininkų pateiktas užduotis, mokiniai susipažįsta su aktualiausiomis inžinerinėmis problemomis, ugdo kūrybinį mąstymą, pritaiko ir pagilina žinias. Komandą sudarė Paulius Maciulevičius (kapitonas), Ieva Daščioraitė, Kamilė Žiūrytė, Domantas Melys ir Alius Grigaliūnas. Renginyje dalyvavo 14 komandų iš įvairių Lietuvos miestų, kurios pristatė per 2 savaites atliktą užduotį – savo gamybos kybius laipiojimo sienai. Mūsų komandos pagaminti kybiai už originalumą apdovanoti diplomu. Dalyvius renginio metu maitino „Liūtuko patiekalai lengvesniam gyvenimui“. Prizus įsteigė Solid Education, laipiojimo centras „Miegantys drambliai“, Lazertronas. Visi varžybų dalyviai ir juos lydėję mokytojai apdovanoti KTU atributika.

Komandą parengęs ir lydėjęs mokytojas – Virgilijus Tumavičius
Daugiau skaitykite