Integruotas vokiečių kalbos, chemijos ir dailės mokymas(-is) projekte CLILiG – 6

Prasidėjus 2020–2021 mokslo metams trijų dalykų mokytojos Jurgita Valentukonienė (vokiečių kalba), Rasa Ratkevičienė (chemija), Jolanta Jočienė (dailė) tęsėme veiklą Goethe‘s instituto inicijuotame projekte „CLILiG – Integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokyma (-is) Lietuvoje“ su 6-7 klasių mokiniais. Mokiniai atliko savo namų geriamo vandens kokybės tyrimą su nešiojama laboratorija EcoLabBox, pristatė rezultatus ir tyrimo rezultatų meninę vizualizaciją. Nuo 2020 metų lapkričio 3 d. prasidėjęs ir iki dabar trunkantis nuotolinis mokymas (-is) nesustabdė veiklos projekte. Su mokiniais online sėkmingai atlikome vandens judėjimo augale „Vandens lelija“ tyrimą. Mokiniai puikiai atliktą eksperimentą pateikė informacinėmis skaidrėmis, sukūrė eksperimento vizualizaciją. Eksperimentą „Saldainių-guminukų sąveika su cheminėmis medžiagomis“ mokiniai ne tik atliko užrašydami stebėjimų rezultatus, bet ir sukūrė eksperimento ženklą iš guminukų. Visus eksperimentus mokiniai atlieka pagal aprašą vokiečių kalbą. Su mokiniais vykdome tyrimus pasirinkdami  naujus eksperimentus. Labai džiaugiamės mokinių kūrybiškumu, motyvacija, noru daugiau sužinoti, patirti ir eksperimentuoti.

Chemijos mokytoja Rasa Ratkevičienė