Integruota aplinkotyros praktika Estijoje ,,Kur slepiasi 1 g įdomumo?”

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-02-02

Rugsėjo pabaigoje 7d klasės mokiniai išvyko į integruotą aplinkotyros praktiką Estijoje. Kelionės metu lankėmės ledynmečio muziejuje Aksi mieste. Prie muziejaus atlikome tilto matavimus ir  vandens savybių tyrimą.  Lankėmės Tartu mieste, AHHAA mokslo centre. Kelionės metu  pasirinktų kelių  ruožuose skaičiavome auto srautus, fiksavome oro temperatūros ir slėgio kitimą, rinkome laiko skaičiavimo duomenis. GPS eTrex30 navigacijos prietaisu žymėjome reljefo pokyčius kelyje.  Važiuodami varžėmės laiko nuojautos skaičiavimo varžybose. Išrinkome geriausiai skaičiuojančius 15s , 30s ir  1 min.  be laikrodžio. Apsilankėme ,, Lennusadam Seaplane Harbour ir susipažinome su Estijos jūrų muziejaus pasididžiavimu povandeniniu laivu ,,Lembit“. Kelionės metu surinkti duomenys bus naudojami kuriant gimnazijos komandos konkursinį darbą „Mano žemėlapis Lietuvai“. Žemėlapių kūrimo būrelio ArcGis“ nariai vasario mėnesį konkursui pristatys darbą ,,Integruota aplinkotyros praktika Estijoje“.

Praktikai vadovauja geografijos mokytoja I. Adomaitienė, matematikos mokytoja S.Ramanauskienė, dailės mokytoja J.Jočienė