I vieta tarptautiniame projekte!

Mokslo metų pradžioje gavome tarptautinio tęstinio projekto vokiečių kalba „Susitikimas su Rytų Europa“ organizatorių pasiūlymus. Projekte sutiko dalyvauti Ic gimnazijos klasės mokinės A. Artemovskytė, G.Giliūtė, J.Juodgudytė ir 4a kl. mokiniai. Mokiniams vadovavo mokytojos E.Gustauskienė, S.Venskūnienė, V.Rėkienė. Vaikus sudomino projektas „Beieškant paslėptos princesės“. Šių metų projektai buvo susieti su Rumunijos istorija, tad ir šiame projekte buvo reikalaujama vizualiai perteikti legendą (veiksmas turėjo vykti Rumunijos kalnuose). Gimnazistės domėjosi Rumunijos istorija, papročiais, kraštovaizdžiu, muzikos instrumentais, tautiniais drabužiais. Nusprendėme pristatyti  legendą kaip PUZZLE dėlionių žaidimą. Vyresnės mokinės piešė eskizą, rengė aprašymą, klausimus su atsakymais, mažieji  dirbo prie atskirų detalių. Labai nudžiugome, kai gavome žinią, kad mūsų mokinių darbas projekto grupėje  užėmė I vietą.  Mokiniai apdovanoti Vokietijos švietimo Ministerijos diplomais ir 100 eurų prizu.

Bibliotekininkė Elvyra Gustauskienė