Gyvos valstybės istorijos pamokos

Vasario  13 d. vyko 10-12 klasių  mokinių pažintinė ekskursija į Lietuvos Seimą ir Signatarų namus Vilniuje. Ekskursijos metu mokiniai supažindinti su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra. Prieš  89 metus Nepriklausomybės aktas pasirašytas Štralio name  Vilniuje. Dabar šis namas vadinamas Signatarų namais.  Mokiniai  aplankė šiame name esantį kabinetą, kuriame buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, apžiūrėjo Lietuvos Tarybos narių portretus, tapytus dailininko R. Žebenkos, bei ekspoziciją, skirtą Jonui Basanavičiui. Istorijos mokytojos J.Jablonauskienės ir geografijos mokytojos A. Alinauskienės organizuotos  pažintinės ekskursijos metu  mokiniai pagilino istorines žinias apie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą, valstybės valdymo sistemą bei  džiaugėsi gyvomis pamokomis.

Istorijos mokytoja J. Jablonauskienė