Juozo Grušo premijos laureatai

,,Už mokslo, kūrybinės raiškos pasiekimus ir Juozo Grušo mokyklos vardo garsinimą mieste bei šalyje“ (Mokyklos Juozo Grušo premijos skyrimo komisijos 2003-05-21 sprendimas Nr. V-110)

2017m. Greta Šaltenytė, IVb kl. ir Petras Stadulis, 2017 m., IVc kl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 m. Vakarė  Simanaitytė, IVa kl.
GIN_0047

  • Ilgalaikis tęstinis tarptautinis projektas ,,Dialogai“, dalyvė, 2013-2016 m.
  • Istorijos olimpiada „ Mažoji Lietuva – istorinis Lietuvos regionas XVI – XX a.“ (Lietuvos mokinių 26 – osios istorijos olimpiados II etapas), 6 vieta, 2016 m.
  • Kauno miesto 26-oji istorijos olimpiada, 5 vieta,  2016 m.
  • LIMA (Lietuvos marketingo asociacija) tarybos nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“,  padėkos raštas, 2016 m.
  • Lietuvos Sąjūdžio Kauno skyriaus istorijos konkursas „Sąjūdžio keliu“, I vieta, 2015 m.
  • Tarptautinio Kembridžo anglų kalbos egzamino (IELTS) dalyvė, 2015 m.
  • Sukūrė ir sumaketavo meno dirbinių katalogą, vaizdo reklaminį – aiškinamąjį filmą ,,Lietuva – Jungtinė Karalystė – verslumo ugdymas,“ 2013-2014 m.
  • Tapybos, fotografijos, žemės meno ir skulptūros pleneras – projektas ,,Sustabdyta pavasario akimirka Jachtklube 2014″, padėkos raštas, 2014 m
  • Mokinių filmų konkursas ,,Mano kinas–2014“ („Žmogus, kuris pakeitė pasaulį“), 2014 m.
  • Respublikinis lietuvių liaudies dainos vizualizacijos festivalis – konkursas ,,Daina.lt“ (lietuvių liaudies daina „Oi ant dvarelio, oi ant didžiojo“), laureatė, 2014 m.
  • Viktorina ,,Apie pinigus ir ne tik…”, I vieta,  2014 m.
  • Informatikos ir informacinio mąstymo tarptautinis  konkursas BEBRAS IT, padėka, 2014 m.
  • Kauno miesto SWEDBANKO  moksleivių renginys-viktorina, padėka, 2014 m.
  • VDU kursai  moksleiviams „Teisės pagrindai“,  2014 m.
  • Kauno miesto 62-oji matematikos olimpiada, 5 vieta, 2013 m.
  • Kauno Jaunųjų turistų centro tautosakos konkursas ,,Senolių godos“, pagyrimo raštas, 2013 m.
  • Iniciatyvi gimnazijos kultūrinių ir meninių projektų dalyvė

2015 m. Beatričė Stanaitytė, 12 kl.

IMG_5486

  • Respublikinė 2014-2015 m. m. technologijų olimpiada ,,Po kūrėjo delnu“, I vieta;
  • Kauno  m.  bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų mokinių technologijų darbų parodos ,,Etnografinių regionų ornamentika rankdarbiuose“  Motinos ir Tėvo dienoms paminėti  laureatė (Kūrybinis darbas ,,Mano šeima – Lietuva“);
  • Respublikinis lietuvių liaudies dainos vizualizacijos konkursas ,,Daina.lt“, 2014 m., laureatė;
  • Audiovizualizacinis performansas ,,Miestas, H2O, Brenda, garsų tapyba“, 2014 m., laureatė;
  • Respublikinis mokinių plakato konkursas ,,Namų švara – gamtos švara“, 2014 m., I vieta;
  • Jaunųjų čiurlioniečių kūrybinių darbų paroda ,,Nuo tylos lig žaibų“, 2014 m., diplomantė;
  • Lietuvos mokinių dailės olimpiada ,,Mažoji Lietuva“, 2013 m.,  I vieta;
  • Lietuvos mokinių kino festivalis ,,REC – 2013“. Nominacija už vaizdo klipą ,,Oskarės ir Beatryčio istorija“;
  • Ilgalaikio tęstinio tarptautinio projekto ,,Dialogai“ dalyvė, 2011-2015 m.;
  • Tarptautinio projekto  ,,Žalias paukštis“ (Kaunas – Londonas) dalyvė;
  • Tapybos ant šilko projekto – mokymų ,,Jau saulelė vėl …“ Kauno pilyje ir Raudondvaryje dalyvė, 2014 m.
  • Kauno miesto mokyklų kalėdinių puokščių ir mokyklos interjero puošybos konkursų ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia“ diplomantė;
  • Konkursas ,,Advento meditacijos“, I vieta;
  • Kūrybinga, aktyvi ir iniciatyvi mokyklos kultūrinių renginių ir projektų dalyvė.

2014 m. Žilvinas Pilstikas, 12 kl.

2008-2014 metai

  • 2014 m. dalyvavo miesto moksleivių virvės traukimo varžybose (4 vieta)
  • 2014 m. istorijos „Kengūros” Sidabrinės Kengūros laimėtojas
  • 2013 m. kaip Kauno miesto atstovas dalyvavo 10-jame tarptautiniame informatikos BEBRO konkurse (Vilniaus universiteto padėka)
  • 2013 m. sėkmingai pasirodė J.P.Kazicko organizuotame kompiuterininkų forume, dalyvavo IT Kauno miesto konkurse „Skaičiuoklės galimybės”
  • 2013 m. 62-osios matematikos olimpiados 11 kl. mokinių tarpe laureatas (III vieta)
  • Miesto istorijos olimpiados laureatas. 2013 m. – 7 vieta, 2014 m. – 3 vieta
  • 2012 m. dalyvavo BEBRO IT ir IT olimpiados I-II ture
  • 2008 m. baigė Kauno parašiutininkų klubo teorinį pasiruošimą
  • Mokyklos folkloro grupės narys
  • Aktyvus mokyklos dailinių projektų dalyvis
  • Miesto sveikatingumo projekto „Pasitikėjimas, lūkesčiai, sveikata”, kurį organizavo Lietuvos sporto universitetas bei Kauno miesto savivaldybė, dalyvis

2013 m. Manvydas Kriaučiūnas, 12 kl.

2011-2012 metai

  • Kauno miesto informatikos olimpiada – 1 vieta
  • Kauno miesto matematikos olimpiada – 1 vieta
  • Kauno miesto istorijos konkursas – 1 vieta
  • Dalyvavimas Šiaulių matematikos varžybose
  • Dalyvavimas Kauno miesto fizikos olimpiadoje
  • Dalyvavimas informatikos konkurse „Bebras“
  • Dalyvavimas mokyklos skaitovų konkurse
  • Dalyvavimas Lietuvos ekonomikos konkurse „Renkuosi verslą“
  • Kauno ekonomikos konkurso „Verslo akademija“ – 3 vieta
  • Dalyvavimas informatikos konkurse „IFtorina“

2012-2013 metai

  • Kauno miesto matematikos olimpiada – 3 vieta
  • Dalyvavimas Kauno miesto informatikos olimpiadoje
  • Informatikos konkursas „IFtorina“ – 3 vieta
  • Dalyvavimas informatikos konkurse „ Bebras“
  • Dalyvavimas ISM „Protų mūšyje“ 1etape
  • Dalyvavimas ISM „ Protų mūšyje“ 2 etape
 2012 m. Evelina Jarulytė, 12 kl.

Diplomai už kūrybinius darbus parodose:

  • Tradicinės Advento akcijos „Laimina miestą angelai“ paroda, 2009, Kaunas
  • „Vilties preliudas Čiurlioniui“, Kaunas, 2011
  • Kauno miesto mokinių technologijų darbų paroda Motinos ir Tėvo dienai
  • „Zapušč korzenie w swoim miešče“, 2011, Katowicai (Lenkija)

Dalyvavimas konkursuose, olimpiadose:

  • Kalėdinių kompozicijų paroda-konkursas „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“, 2005
  • Piešinių konkursas „Lietuvos dvarų istorijos“, Vilnius, 2008
  • Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Atrask save“, II etapas, I vieta, 2009

Plenerai:

  • Naujasodis (Molėtų rajonas), 2007
  • Mazsalaca (Latvija), 2008
  • Salomėjos ir Bernardo Bučų sodyboje: „Žodis+plastika ir muzika“, 2008
  • Juodkrantė, 2010
  • Kaunas, „Sustabdyta pavasario akimirka zoologijos sode 2011“
  • Svetlogorskas (Rusija, Kaliningrado sritis), 2011
 2011 m. Augustina Mišeikaitė, 10 kl.

Klasės seniūnė, mokyklos Mokinių tarybos pirmininkė, Lietuvos mokinių parlamento Kultūros komiteto pirmininkė

Tarptautiniai konkursai:

  • ,,Nupiešk teisę“ (dailė), 2010m.
  • „Etalon“ (fizika), 2010, 2011 m.
  • „Telluris“ (geografija-istorija), 2010 m.
  • „Slavų šaltinis“ (dailė), 2009

Respublikiniai konkursai, renginiai:

  • „Lietuva ir aš“ (dailė), 2010 m.
  • „Meninio skaitymo“, 2005, 2010, 2011 m.
  • „Tavo žvilgsnis“ (anglų ir rusų k. vertimų-iliustracijų), 2009, 2010, 2011 m.
  • „Bebras“ (informatika), 2010 m.
  • Lietuvos mokinių ir moksleivių šokių ir dainų šventė,2005 m.

Kauno miesto konkursai, projektai:

  • „Gražiausios gėlės Tau, Mama“ (dailė), 2011 m.
  • „Kūno kultūros mokytojas“ (rašinių konkursas), 2011 m.
  • „Ar pažįsti Kauną?“ (orientacinio sporto varžybos; III vieta), 2009 m.
  • „Gyvieji praeities paveikslai“ (literatūra, dailė; laureatė), 2009 m.
  • „My favourite poem“ (meninis deklamavimas anglų k.), 2010, 2011 m.
  • „Nature and love“ (meninis deklamavimas anglų k.), 2011 m.
  • „Mes prieš AIDS“ (biologija), 2010 m.
  • „Lietuvos Nepriklausomybės kovos“ (istorijos viktorina), 2010 m.
  • „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!” (dailė, technologijos), 2008 m.

Kasmetiniai projektai, konkursai, olimpiados mokykloje:

  • Lietuvių, užsienio kalbų raiškiojo skaitymo konkursai
  • Istorijos viktorinos
  • Biologijos, fizikos, matematikos olimpiados

Konferencijos:

  • „Socialinės kompetencijos ir aktyvus pilietiškumas šiuolaikinėje visuomenėje“, 2010 m.
  • „Laisvė pasirinkti“, 2010 m.

2010 m. Justinas Jukelis, 10 kl.

  • 2005-2007 m.  Jaunųjų matematikų olimpiadų laureatas
  • 2010 m. dalyvavo tarptautiniame fizikos konkurse ,,Etalon“ (internetu)
  • Anglų kalbos konkurso ,,Kengūra“ dalyvis (2009 m.)
  • Biologijos konkurso ,,Mes prieš AIDS“ dalyvis (2009 ir 2010 m.)
  • Respublikinio informatikos konkurso ,,Bebras“ dalyvis
  • Matematikos konkurso ,,Bebras“ dalyvis
  • Anglų kalbos vertimų konkurso dalyvis (2009 ir 2010 m.)
  • Miesto fizikos konkurso 2009 m.
  • Projekto ,,Dovana mokyklai 2010″ kūrybinio darbo autorius
  • Mokinys pristatė savo darbą mokinių kūrybos parodoje ,,Mes laike“, kuri buvo eksponuojama Seime.
  • Klasės seniūnas 2008-2009, 2009-2010 m.
  • Mokyklos mokinių tarybos narys
  • Organizavo pradinių klasių mokiniams animacinių filmų ,,Senoji, geroji animacija“ žiūrėjimą ir aptarimą
  • Mokyklos šventiniuose renginiuose dažnai būna skaitovas ir vedantysis
  • Edukacinių programų ir mokyklinių projektų aktyvus dalyvis
  • Mokinys mokosi gerais ir labais gerais balais

2009 m. Kastytis Pamakštys, 10 kl.

  • 2005-2007 metų Jaunųjų matematikų olimpiadų laureatas
  • 2008 m. Kauno miesto Jaunųjų istorikų olimpiados laureatas
  • 2009 m. Jaunųjų fizikų olimpiados laureatas
  • Skaitė pranešimą Kauno apskrities mokinių ir mokytojų tiriamųjų darbų konferencijoje „Pamilti gamtą per jos pažinimą“, skirtoje prof.T.Ivanausko 126-osioms gimimo metinėms paminėti (2008)
  • Konkurso „Lietuvos dvarų istorijos“ dalyvis (Lietuvos Nacionalinis muziejus, 2008)
  • Edukacinės programos – kūrybinio plenero „Žodis + plastika ir muzika“ Salomėjos ir Bernardo Bučų sodyboje dalyvis (Maironio lietuvių literatūros muziejus, Salomėjos Nėries memorialinis muziejus, 2008)
  • Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos paskelbto konkurso „Piešiu Tautinę giesmę“ laureatas (2008)
  • Tarptautinio plenero „Traidegsnis“ („Triguba saulė“) dalyvis (Latvija, Mazsalaca, 2008)
  • Pakvietimas į tarptautinės organizacijos „People to People“ („Žmonės žmonėms“), ugdančios lyderius, sąskrydį (JAV, 2009)
 2008 m. Eglė Mackeliūnaitė, 10 kl.

  • Lietuvos mokinių 2005 m. technologijų olimpiados „Šiuolaikiškumas ir tradicija technologijų darbuose“ laureatė (II laipsnio diplomas)
  • Lietuvos mokinių 2006 m. technologijų olimpiados ,,Šiuolaikiškumas ir tradicijų integralumas technologijose“ laureatė (III laipsnio diplomas)
  • Respublikinės 2007 metų jaunųjų matematikų olimpiados dalyvė
  • Lietuvos mokinių 2007 m. technologijų olimpiados „Technologijos – praktinis kūrybinių idėjų įgyvendinimas“ dalyvė
  • Lietuvos mokinių technologijų olimpiados 9-10 klasių amžiaus grupėje „Tekstilės ir odos“ kūrybinėje užduotyje laureatė (II laipsnio diplomas)
  • Akademiko Jono Janicko chemijos konkurso dalyvė (2008 m., Kauno technologijos universiteto cheminės technologijos fakultetas)
 2007 m. Neringa Butnoriūtė, 12 kl.

  • Kauno miesto jaunųjų filologų konkurso laureatė (2005)
  • Kauno miesto jaunųjų filologų konkurso dalyvė (2006)
  • Šilainių mikrorajono moksleivių kūrybos konkurso „Poezijos pavasarėlis“ laureatė (2006)
  • Kauno miesto moksleivių poezijos pavasarėlio „Pirmosios kregždės“ konkurso laureatė (2006)
  • Kauno miesto jaunųjų filologų konkurso laureatė (2007)
  • Respublikinė gimnazijų jaunųjų kūrėjų konkurso dalyvė (2007)
  • „Šilainių poezijos pavasarėlis-2007“ dalyvė. Nominacija „Už jaunatviškumą poezijoje“
  • Respublikinio moksleivių kūrybos konkurso laureatė (2007)
  • Kūrybos vakaro Juozo Grušo muziejuje dalyvė (2007-05-10)
 2006 m. Justina Raižytė, 10 kl.

Didžiausi pasiekimai:

  • Nacionalinės moksleivių akademijos 7 sesijos narė
  • Mokosi Kauno I-oje muzikos mokykloje, styginių instrumentų skyriuje (smuiko specialybė)

Tarptautininės olimpiados:

  • ,,Bagegnung mit Osteuropa“ – vokiečių kalba, Diuseldorfas, 2004
  • „Kengūra“ – matematika, 2002
  • „Kengūra“ – matematika, 2003

Respublikinės olimpiados:

  • Moksleivių skaitovų konkursas, I turo laureatė, Kaunas, 2002
  • Moksleivių skaitovų konkursas, Kaunas, 2004
  • Technologijų olimpiada „Tradicinės technologijos šiuolaikinės šeimos ūkyje“ , Vilnius, 2004
  • „Dainų dainelė“ – I turo laureatė, Kaunas, 2001
  • Č.Kudabos geografijos konkursas, Vilnius, 2004
  • Skaitovų konkursas Maironio literatūros muziejuje, skirtas S.Nėries ir J.Aisčio jubiliejams, Kaunas, 2004
  • Respublikinė technologijų olimpiada, I laipsnio diplomas, 2005
  • Respublikinė technologijų olimpiada, pagyrimo raštas už sėkmingą pasirodymą „Lietuviško suvenyro“ kūrybinėje grupėje, 2006
  • Č.Kudabos geografijos konkursas, Vilnius, 2005
 2005 m. Eglė Mankutė, 11 kl.

  • III laipsnio diplomas už Respublikiniame moksleivių konkurse „Mes – dizaineriai“ pristatytas kolekcijas „Stebuklinga mamos suknelė“ ir „Džinsinė gatvė“
  • Regioninio avangardinio mados festivalio „Ei“ dalyvė
  • Kauno miesto moksleivių dainos, šokio ir mados saviraiškos konkurso „Idėja-2005“ prizininkė
  • Kauno miesto meninio deklamavimo konkurso rusų kalba „Lietuva poetų posmuose“ dalyvė
  • Kauno miesto moksleivių teisinių žinių viktorinoje – konkurse „Temidė“ mokyklos komanda „Optimistai“ užėmė II vietą (komandos narė)
  • Šalies mokinių forumo „Jaunimas už sveiką ir saugų gyvenimą“ dalyvė (pažymėjimas Nr.1246)
  • Maironio Lietuvių literatūros muziejaus Vaikų skyriaus organizuoto konkurso „Kuriame lietuvių vaikų literatūros herojų galeriją“ dalyvė
  • Programos „Sveika mokykla“ Kauno Juozo Grušo vidurinės mokyklos projekto „Pastatyk sveikatos piramidę“ dalyvė
  • Skautiška padėka už dalyvavimą penktame skautų dainos konkurse „Gražių dainelių daug girdėjau“, skirto vyr.skauto Felikso Šakalio atminimui
  • Mokyklos renginiuose:
    • Kalėdinio vakaro vedančioji
    • Užgavėnių renginio dalyvė
    • Vakaronės „Jos didenybė gitara“ organizatorė
    • Paskutiniojo skambučio, Šimtadienio, Pirmojo skambučio švenčių rengimo dalyvė

2004 m. Skaistė Prielaidaitė, 10 kl.

  • Kauno miesto JAUNŲJŲ FILOLOGŲ KONKURSO laureatė (I vieta)
  • Kauno apskrities jaunųjų prozininkų konkurso, skirto Juozo Paukštelio literatūrinei premijai laimėti 2003 metų laureatė (knygelė “Užsimerkę žmonės nemato?”)
  • Respublikinio konkurso ,,Kompiuterinė kalėdinė pasaka” IV-osios vietos laureatė
  • Tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Gamtos pasaka“ diplomantė
  • NACIONALINIO JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONKURSO laureatė, mokslinio darbo „Saulės elemento tyrimas ir pritaikymas“ bendraautorė
  • Kauno miesto Jaunųjų debatininkų konkurso laureatė (II vieta)
  • Dalyvavo respublikiniame pradedančiųjų debatininkų turnyre Kėdainiuose
  • Miesto projekto „Neries ir Nemuno glėby“ dalyvė
  • Piešinys ,,Jie amžinai gyvi”, skirtas S.Dariaus ir S.Girėno atminimui, eksponuotas Čikagos „Čiurlionio“ galerijoje (JAV)

 2003 m. Justina Klybaitė (10 kl.)                      Lota Daščioraitė (12 kl.)