Grožis – visų laukiamas svečias

,,Grožis – visų laukiamas svečias“,- šiuos  išmintingus žodžius dar XVIIIa. amžiuje pasakė vokiečių rašytojas J.V.Gėtė. Labai įžvalgus buvo šis didis kūrėjas. Gyvename XXI-ajame informacinių technologijų amžiuje ir vis taip  pat džiaugiamės, kai tas ypatingas svečias aplanko kiekvieno mūsų namus. Mūsų gimnazijos mokytojoms Jūratei Gudžiuvienei ir Meilei Kalinienei teko  garbė  trečią kartą mūsų gimnazijos mokinių  kūrybiniais darbais puošti KTU Cheminės technologijos fakulteto erdves. Šio fakulteto administracija širdingai dėkoja  gimnazijos bendruomenei už  grožį, kurį jiems dovanojame. Galime didžiuotis, jog  ir patys esame tikri kūrėjai, jau galime  tiek daug gėrio, grožio  ir kitiems žmonėms dovanoti. Labai smagu, kad mūsų Juozo Grušo  meno gimnazijos vardas jau žinomas ir vertinamas   akademinio rato žmonių. Kurkime grožį su dar didesniu įkvėpimu ir tikrai būsime laukiami  visur, visada ir visų.

Mokytoja Jolanta Žukauskienė