Gimnazijos mokytojai dalinasi pedagogine patirtimi su studentėmis iš Vokietijos

Bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universitetu nuo rugsėjo 3 dienos mūsų gimnazijoje svečiuojasi dvi studentės iš Heidelbergo pedagoginio instituto. Vera ir Jana yra būsimos pedagogės. Vera ateityje planuoja dirbti matematikos ir geografijos mokytoja, o Jana bus tikybos ir vokiečių kalbos  mokytoja. Mūsų gimnazijoje jos atlieka praktiką: domisi Lietuvos švietimo sistema, stebi pamokas, pačios veda vokiečių ir anglų kalbos pamokas. Studentės svečiuosis mokykloje visą rugsėjo mėnesį. Gimnazija didžiuojasi savo mokytojais, kurie mielai dalinasi  darbo patirtimi su būsimais pedagogais iš Vokietijos, o gimnazijos mokiniai turi galimybę tobulinti vokiečių ir anglų kalbos komunikavimo įgūdžius, ugdyti tarpkultūrinę kompetenciją. Praktiką organizuoja VDU Edukologijos instituto doc. dr.Ilona Tanzegolskienė ir Juozo Grušo meno gimnazijos vokiečių ir rusų kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė.

Vokiečių ir rusų kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė