Gimnazijos mokytoja dalyvauja leidybinėje veikloje

Nuo 2014 m. Goethe‘s institutas Lietuvoje vykdo projektą „CLILiG – integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas (-is) Lietuvoje“. Projekto partneriai – Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Ugdymo plėtotės centras. Šiuo metu publikuotas  projekto elektroninis leidinys, kuriame galima rasti projekto mokyklų sukurtų ir vykdomų programų, pamokų planų, projektinių veiklų ir veiklų bendruomenei pavyzdžių. Leidinio tikslas –  atkreipti dėmmesį į IDUKM formą, kai integruotas dalyko ir vokiečių kalbos pamokas veda du mokytojai, pamoka vyksta gimtąja   ir vokiečių kalba. Mūsų gimnazija nuo 2019 m. rugsėjo mėnesio taip pat prisijungė prie šio projekto. Jame dalyvauja dailės mokytojos Rasa Klingaitė ir Rima Keturkienė, chemijos ir technologijų mokytoja Rasa Ratkevičienė ir vokiečių/rusų kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė. Mokytojos veda integruotus užsiėmimus gimnazijos 5 ir I gimnazijos klasių mokiniams. Prie šio leidinio atsiradimo prisidėjo ir  gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė, kuri taip pat priklauso redakcinei grupei.  Tiesioginė nuoroda į el. leidinį pdf formatu:

http://bit.ly/2TM7nyqCLILiG. Leidinį taip pat rasite CLILiG projekto svetainėje: www.goethe.de/lietuva/clilig

Mokytoja Jurgita Valentukonienė