Gimnazijos mokinių tarybos 2015-2017 mokslo metų ataskaita

Spalio 24 dieną gimnazijos aktų salėje mokinių tarybos prezidentė Gabrielė Lukošiūtė su komandos nariais Joana Vasiliūte, Gintare Žuravliovaite, Paulina Šeškauskaite, Egle Striškaite pristatė gimnazijos mokinių tarybos 2015-2017 mokslo metų veiklas. Vyresniųjų klasių gimnazistai, dalyvavę susitikime, galėjo įsitikinti ir pritarti, kad ši taryba buvo iniciatyvi, pilietiška, bendradarbiaujanti, gebanti organizuoti įvairias veiklas – akcijas, muges, popietes, konkursus, puikiai atstovaujanti gimnazistų interesus bendruomenėje, brandi, prisidedanti prie gimnazijos įvaizdžio puoselėjimo, aktyviai vykdžiusi veiklas su kitų miesto mokyklų savivaldų atstovais. Gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė nuoširdžiai padėkojo visiems tarybos atstovams, patikindama, kad jų veikla buvo ne tik pastebima, bet ir ženkli, telkianti visą gimnazijos bendruomenę, dalykiškai bendradarbiaujanti su gimnazijos taryba, vadovais, komanda, kuri ne tik lyderiavo, tačiau buvo ir savikritiška. Po ataskaitos pristatymo atėjo eilė ir kandidatams į gimnazijos mokinių prezidentus. Jų buvo keturi: II b Nerijus Trilikauskas, IIc Kotryna Mordaitė, Gediminas Žinka, IId Viktorija Kablytė. Nuoširdžiai bendraudami su auditorija, pateikė galimus savo planuojamų veiklų ir įsipareigojimų vykdymus.  Belieka džiaugtis gimnazistų veikla ir palinkėti kandidatams sėkmingų rinkimų, kurie vyks spalio 27 dieną.

Gimnazijos mokinių tarybos kuratorė Eugenija Paškauskienė