Gimnazijos bendradarbiavimas su Šilainių rajono bendruomene

Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje ir Šilainių padalinyje eksponuojama Juozo Grušo meno gimnazijos mokinių integruoto vokiečių kalbos ir dailės konkurso „7 patarimai tvariam gyvenimui“ piešiniai. Šis konkursas yra vienas iš Vokiečių kalbos dienų, kurios švenčiamos nuo 2016 metų kiekvieną spalio mėnesį, renginių. Pagrindinė 2020 metų Vokiečių kalbos dienų tema yra tvarumas. Kaip gyventi tvariai ir ekologiškai? Kaip tvarumą padaryti savo gyvenimo būdu? Ką daryti ar ko nedaryti, kad prisidėtume prie „žalesnės“ kasdienybės? Mokiniai savo mintis išdėstė ne tik ant popieriaus lapo piešdami, bet ir komentavo savo piešinėlius vokiečių kalba. Idėjas įgyvendinti mokiniams padėjo dailės mokytoja R. Keturkiene ir vokiečių kalbos mokytoja J. Valentukonienė. Mokytojos džiaugiasi iniciatyviais  ir kūrybiškais mokiniais, kurie savo darbais ir mintimis dalinasi su bibliotekos lankytojais. Konkurse dalyvavo 7c kl. mok. B. Žibortaitė, 7d kl. mok. S.Aranauskaitė, M. Beniušytė, E. Triukaitė, D.Zulonaitė, 8a kl. mok. R. Miniauskaitė, 8b kl. moki. S. Rimdeikaitė, R. Pareikaitė ir 10d kl. mok. G. Elsbergaitė.

Daugiau rasite: https://www.facebook.com/skaitantys.silainiai.7/posts/221937779275081

Mokytojos J.Valentukonienė ir R.Keturkienė