Gimnazijos bendradarbiavimas su Lietuvos ir Vokietijos universitetais

Rugsėjo 16 dieną gimnazijoje lankėsi Heidelbergo pedagoginio instituto profesorius Gerd Bodo von Carlsburg ir Vytauto Didžiojo universiteto doc. dr. Ilona Tanzegolskienė. Svečiai susitiko su gimnazijos direktore Nijole Šimiene, dėkojo gimnazijai už suteiktą galimybę dviem studentėms iš Heidelbergo pedagoginio instituto atlikti gimnazijoje ilgalaikę stažuotę, aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes. Svečiai taip pat domėjosi gimnazijos veikla, įgyvendinamu meninio ugdymo modeliu, apžiūrėjo dirbtuves, mokinių darbus iš tekstilės, odos, keramikos ir kitų medžiagų, grožėjosi mokinių kūrybinių darbų  parodomis, lankėsi gimnazijos muziejuje. Svečiai taip pat stebėjo vokiečių kalbos ir tapybos pamokas, bendravo su dailės mokytojais. Profesorius Gerd Bodo von Carlsburg susitiko su praktikantėmis iš Vokietijos ir dalinosi įspūdžiais apie viešnagę Lietuvoje ir mūsų gimnazijoje. Vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė pristatė svečiams praktikančių dalyvavimą gimnazijos ugdymo procese.

Mokytoja Jurgita Valentukonienė